Porovnat dvě revize souboru nebo adresáře

Pokud chcete porovnat dvě revize v historii položky, například revize 100 a 200 téhož souboru, stačí použít TortoiseSVNZobrazit záznam pro seznam historie revizí pro tento soubor. Vyberte si dvě revize, které chcete porovnat pak použijte Kontextové menuPorovnat Revize.

Pokud chcete porovnat stejné položky ve dvou různých stromech, například kmen a větev, můžete použít průzkumníka úložiště pro otevření obou stromů, vyberte soubor v obou místech, pak použijte Kontextové menuPorovnat Revize.

Pokud chcete porovnat dva stromy, abyste viděli, co se změnilo, například kmen a označené vydání, můžete použít TortoiseSVNGraf Revizí Vyberte dva uzly k porovnání, pak použijte Kontextové menu Porovnat HEAD revize. Tím se zobrazí seznam změněných souborů a pak můžete vybrat jednotlivé soubory k zobrazení změn v detailu. Můžete také exportovat stromovou strukturu obsahující všechny změněné soubory, nebo prostě jen seznam všech změněných souborů. Přečtěte si „Porovnávání adresářů“ pro více informací. Můžete také použít Kontextové menuSjednocený rozdíl z HEAD revizí, abyste viděli přehled všech rozdílů, s minimálním kontextem.